Сватби

Драматично шоу в Стара Загора! Берое завърши 3-3 с Литекс

Отборите на Берое и Литекс завършиха 3:3 в мач от 16-ия кръг на „А“ група. На стадион „Берое“ двата тима започнаха много силно и още в първата минута Виана стреля над гредата, а в следващата атака Винисиус спаси вратата си след удар на Зехиров.
Спас Делев изпълни отличен фаул в 32-ата минута, но Винисиус изби в корнер. При последвалата атака на гостите Данило Асприля даде аванс на гостите.
Страхотен пропуск направи Арсенио Нунеш в 40-ата минута, когато Владимир Зафиров сбърка и го изведе сам срещу Благой Макенджиев.
Исмаил Иса и Игор Джоман смениха Петков и Зафиров, а в 56-ата минута Спас Делев направи страхотен пропуск, като стреля над гредата от няколко метра.
Джоман изравни с красив гол в 70-ата минута. Четири минути по-късно отново Асприля вкара втори гол.
В 82-ата минута Иса изравни след отлично подаване на Елиаш. Последният пък взриви трибуните в последната минута на петминутното продължение, когато отбеляза след центриране на Делев. Елтон завърши драмата, когато вкара за крайното 3-3 в (90+7) минута. Петър Хубчев протестира веднага след последния съдийски сигнал за прекалено дългото добавено време, което рефера остави.