Сватби

В Стара Загора за първи път ще се проведе фестивалът „Здравей, Здраве!“

В Стара Загора за първи път ще се проведе фестивалът „Здравей, Здраве!“, който ще популяризира здравословния начин на живот във всички негови аспекти: физическо, емоционално, ментално и духовно здраве, като използва основно ресурсите на Стара Загора и за Стара Загора.

Мотото на феста е „Единение“.

 

Пресконференцията на организаторите на I фестивал на здравето „Здравей Здраве“ Стара Загора, ще се проведе на 10 октомври 2017 г. в 10.00 ч в зала 2 на Община Стара Загора.

ПРОГРАМА

14 октомври /събота/

Народно читалище „Св. Климент Охридски-1858г.“

9.30 ч. – О Т К Р И В А Н Е 

 

ЛЕКЦИИ – Голяма зала, 1 ет.

 

10.00 ч. – Живко Стоилов – „9 начина да се провалиш или да успееш в живота“

11.00 ч. – Веселин Орешков – „Почти всички на тази земя сме приспани“ 

12.00 ч. – д-р Румен Стоилов – „Новата земя с Новия човек и мястото на България в нея“

13.00 – 14.00 ч. – Почивка

14.00 ч. – Иван Василев – „Древния път към здравето – Фалун Дафа“

14.45 ч. – Гимнастика с Клуб за здравословен начин на живот, Ст. Загора

15.00 ч. – Валентина Тодорина и д-р Дончо Дончев – „Ролята на холистичното възпитание за здравословното детско развитие“ 

16.00 ч. – Ганчо Ганчев – „Изкуството да живеем Аюрведа – път към здравето“

17.00 ч. – Наталия Накова – „Възвръщане на личната сила и как силата на избора и любовта ни носят благоденствие и енергийна свобода“

 

18.30 ч. – „Зовяха ги Българи“ – спектакъл по книгата на Розмари Де Мео „Стопанката на Господ“ – творческа работа на Диана Найденова с ученици от НУМСИ „Хр. Морфова“

19.00 ч. – „Фолклорна магия“ – спектакъл на ДКТ – Ст. Загора

 

 

ДИСКУСИИ – AРТ зала, 2 ет. – „Училище за родители“

 

10.00 ч. – Николай Сираков – „Къде се зараждат събитията от нашето бъдеще и как да ги управляваме“

11.00 ч. – д-р Гергана Маркова – „Програма КиндиРУ като превенция в невро-моторното развитие в ранна детска възраст“ – Академия за Ранно Детско Развитие „Бобче Топче“, Ст. Загора

12.00 ч. – д-р Иван Добринов – „Дизайнерски дроги“

13.00 – 14.00 ч. – Почивка

14.00 ч. – Динка Колева – „Как да отглеждаме емоционално здрави деца“

15.00 ч. – Венелина Димова – Представяне на Монтесори център „Аз, детето“, Ст. Загора

16.00 ч. – Диана Малешкова – „Сугестопедия и здраве или как ученето да бъде здравословно“ –  Център по сугестопедия „Благодаря“

17.00 ч. – Наталия Дончева – „4-те темперамента – основа за прилагане на Валдорфска педагогика“ – Валдорфска педагогика, Ст. Загора 

 

 

ПРАКТИКИ И МЕДИТАЦИИ – зала, 3 ет.

 

10.00 ч. – Йога за трета възраст с Гергана Божинова – Йога клуб „Сантоша“

11.00 ч. – Ащанга йога с Толя Колева – Йога студио“Serenity“

12.00 ч. – Йога на смеха с Биляна и Даш

13.00 – 14.00 ч. – Почивка

14.00 ч. – Медитация с д-р Румен Стоилов

15.00 ч. – Фалун Дафа с Иван Василев

16.00 ч. – Пилатес с Даниела Делчева – Студио „Вива“

17.00 ч. – Зумба с Ина Кадева – „House of Sport“

 

РАБОТИЛНИЦИ – Малка зала, 1 ет. 

10.00 ч. – „Арт терапия за всеки – рисуване на мандали“ с художника Даниела Русева – Dhana`s Art Gallery

11.00 ч. – „Как да си направим сапун в къщи“ –  Мария Стоилова – „Мемантис“

12.00 ч. – EVIAs Kitchen представя: „Веган кулинарна работилничка с Ерика“

15.00 ч. – Демонстрация на Боуен терапия от Мастер Маргарита Тенева

 

 

14 октомври /събота/

Спортна Зала „Иван Вазов“

 

Спортни игри за големи и малки деца

10.00 – 11.30 ч. – „Играй с приятели Offline“ – двигателна активност за деца като превенция срещу диабета и зависимостта от интернет и електронните устройства – подарък от „Лайънс клуб Стара Загора – Августа“ за децата на Стара Загора

11.30 –12.00 ч. – Канго Джъмпс и торби – демонстрация на Клуб „Грация Спорт“

12.00 – 12.30 ч. – Представяне на изкуството Tайдзичюен – лекция и практики на техники със сабя и техники с тояга и меч от семейство Ян

12.30 -13.30 ч. – Занимания за деца с Прабългарска школа за оцеляване „Бага-Тур“

13.30 – 14.00 ч. –  Гимнастика за всички с Клуб за здравословен начин на живот, Ст. Загора

14.00 – 15.00 ч. – Програма на Център за подпомагане за личностно развитие

15.00 – 16.00 ч. – „Да играем народни танци заедно“

16.00 – 17.00 ч. –  Приятелска среща футбол за деца „Верея“ – „Берое“

You must be logged in to post a comment Login

This site is protected by wp-copyrightpro.com