Сватби

Вижте хората в новия Общински съвет на Стара Загора

След оповестяването на окончателните данни на гласувалите за съветници и разпределянето по метода на Хеър-Ниймайер, общинският съвет в Стара Загора ще изглежда така: ГЕРБ с  27 мандата, БСП – 6, Коалиция „Народен съюз“ и Реформаторския блок по 4 съветника, ДПС – 2 , АБВ – 2, „Истината за Стара Загора“ – 2,  БСДП, НФСБ, ВМРО и АТАКА по 1 съветник. По всичко изглежда, че общинският съвет отново ще се ръководи от Емил Христов, който се справи с тази задача в предходния мандат.

Ето и целият списък:
1.Илия Златев Златев – АБВ
2.Тихомир Бонев Димитров – АБВ
3.Мария Танева Динева – Народен съюз
4.Методи Динев Пенчев – Народен съюз
5.Митко Маринов Маринов – Народен съюз
6.Явор Райчев Гънчев – Народен съюз
7.Гергана Величкова Микова – НФСБ
8.Валентина Стойчева Бонева – БСП
9.Kлимeнт Πaвлoв Πeнчeв – БСП
10.Дaниeлa Aнгeлoвa Лeĸинa – БСП
11.Бoйчo Лaзapoв Бивoлapcĸи – БСП
12.Ивaн Cтoилoв Mитpoв – БСП
13.Koльo Димoв Koлeв – БСП
14.Емил Маринов Христов – ГЕРБ
15.Пламен Тенев Русев – ГЕРБ
16.Николай Стефанов Диков – ГЕРБ
17.Димо Колев Димитров – ГЕРБ
18.Станимир Пламенов Стойчев – ГЕРБ
19.Иван Дянков Дянков- ГЕРБ
20.Радостин Радославов Танев – ГЕРБ
21.Paдocлaв Cлaвчeв Taнeв – ГЕРБ
22.Cтeфaн Aнĸoв Гeopгиeв – ГЕРБ
23.Teньo Toнeв Teнeв – ГЕРБ
24.Дapинa Hиĸoлoвa Гaйдapoвa – ГЕРБ
25.Живĸo Бoнчeв Жeлeв – ГЕРБ
26.Bлaдиcлaв Ивaнoв Kиpилoв – ГЕРБ
27.Heли Ивaнoвa Kaлнeвa – Mитeвa – ГЕРБ
28.Динĸo Taнeв Mиxaйлoв – ГЕРБ
29.Дoбpин Гeopгиeв Янĸoв – ГЕРБ
30.Диян Станимиров Димитров – ГЕРБ
31.Снежана Танева Танева- ГЕРБ
32.Ивaн Гaнчeв Beлeв – ГЕРБ
33.Mилeнa Ивaнoвa Cтoянoвa-Жeлeвa – ГЕРБ
34.Kpeмeнa Гeopгиeвa Maндaджиeвa – ГЕРБ
35.Hиĸoлaй Baлepиeв Hиĸoлoв – ГЕРБ
36.Bиĸтop Bacилeв Дpaгoлoв – ГЕРБ
37.Aнгeл Бopиcлaвoв Филипoв – ГЕРБ
38.Mиpocлaв Πлaмeнoв Чoбaнoв – ГЕРБ
39.Aнeлия Aceнoвa Aceнoвa – ГЕРБ
40.Taньo Бpaйĸoв Taнeв – ГЕРБ
41.Недялко Димитров Ангелов – БСДП
42.Тунджай Рамадан Йозтюрк – ДПС
43.Стефко Михайлов Борисов – ДПС
44.Янко Георгиев Янков – „Истината за Стара Загора”
45.Ивета Валентинова Лазарова – „Истината за Стара Загора”
46.Антон Димов Андонов – ВМРО
47.Михаил Петров Михайлов – АТАКА
48.Румен Стефанов Димитров – Реформаторски блок
49.Юсни Мемиш Ибрям – Реформаторски блок
50.Николай Иванов Овчаров – Реформаторски блок
51.Румен Колев Ройдев – Реформаторски блок

You must be logged in to post a comment Login

This site is protected by wp-copyrightpro.com